10

To, że czytanie jest najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu, wie z pewnością każdy mól książkowy. W końcu nic tak nie odpręża jak wciągająca lektura. Z pewnością każdy mól książkowy posiada swoją własną biblioteczkę 🙂

Kolejne zadanie dla Was:

Zróbcie zdjęcie Waszych domowych biblioteczek, a do fotografii dołączcie krótki opis literatury, którą najchętniej czytacie wraz z uzasadnieniem!

Dodatkowo napiszcie o jakich książkach marzycie, żeby znalazły się w Waszej domowej biblioteczce.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do poniedziałku 03 grudnia, do godziny 11.00

Trzy najciekawsze odpowiedzi otrzymują 10 (I miejsce), 7 (II miejsce) i 5 (III miejsce) punktów.

3 komentarze

1. kalarepka 2 grudnia 2018

Najchętniej czytam książki fantastyczne.Ponieważ lubię odkrywać co można zrobić z niektórych rzeczy.

2. Weronika 2 grudnia 2018

Na mojej biblotecznej półce znajdują się głównie książki przyrodnicze, ponieważ interesują mnie rośliny zwierzęta i różne zjawiska pogodowe.

Na mojej biblotecznej półce brakuje mi książki o kosmosie chciałabym taką książkę posiadać na półce.

3. Vera 2 grudnia 2018

Książki są w moim życiu od zawsze. Najpierw kolorowe, w twardej oprawie, z niewielką ilością tekstu i wesołymi obrazkami, które czytała mi Mama lub czytał Tata. Nadgryzione, lekko przetarte trafiły w ręce mojej młodszej Siostry…Potem kolejne książki delikatnie podsuwała mi  Mama, czasem pozwalała mi buszować w Bibliotece i internetowych księgarniach, gdzie szybko znalazłam swoje ulubione lektury. Jeszcze do niedawna podróżowałam Nelą, pomagałam zwierzakom z książek „Zaopiekuj się mną”, uczestniczyłam w niewiarygodnych przygodach bohaterów „Magicznego drzewa”, bawiłam się z Martynką i odkrywałam zagadki historyczne z bohaterami „Kronik Archeo”. Dzisiaj, kiedy jestem już trochę starsza, doskonale wiem, które książki sprawiają mi największą przyjemność i radość, które pochłaniają mnie i sprawiają, że czas zatrzymuje się w miejscu…Odkrywam niezwykły, pełen tajemnic świat fantasy. Świat, dzięki któremu mogę przenieść się w…przyszłość. Tutaj jest mi dobrze. „Igrzyska śmierci”, „Deklaracja” – to właśnie te książki są obecnie numerem jeden :))

Marzę, żeby w mojej skromnej biblioteczce znalazła się „Deklaracja”…